Kalendarz zajęć (Yoga Republic Śniadeckich)

Żeby zobaczyć wszystkie dostępne zajęcia (także Online), sprawdź KALENDARZ ZAJĘĆ w obu lokalizacjach - wybór w MENU powyżej ↑

ZMIANA: możesz zarezerwować tylko 2 zajęcia w przód oraz 1 zajęcia dziennie. Dopiero po upłynięciu terminu jednych zajęć, masz możliwość dokonania kolejnej rezerwacji. Na każde zajęcia pozostawiamy pulę wolnych miejsc dla osób bez rezerwacji.

Na większości zajęć mamy wolne miejsca, więc możesz po prostu przyjść bez wcześniejszych zapisów. Jeżeli na zajęcia przyjdzie więcej osób niż przewidują limity, pierwszeństwo wejścia przysługuje osobom zapisanym. W razie nie pojawienia się wcześniej niż 5 min. przed rozpoczęciem zajęć, rezerwacje są anulowane.

Zapis na zajęcia w trybie Online przez Strefę Klinta do 30 min. przed zajęciami.

Wszystkie karnety są WAŻNE na OBIE LOKALIZACJE.

Jeżeli potrzebujesz dokument z NIP-em potwierdzający płatność, wpisz numer NIP przy swoich danych przed dokonaniem zakupu karnetu.

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 19 do 25-04-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30  
150 min

Mysore

Przemek

Duża Sala

150 min

Mysore

Gabi

Duża Sala

150 min

Mysore

Przemek

Duża Sala

150 min

Mysore

Gabi

Duża Sala

   
16:30
120 min

Mysore

Przemek

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

 
120 min

Mysore

Przemek

Duża Sala

 
120 min

Mysore

Przemek

Duża Sala

   
18:00  
75 min

Ashtanga I

Małgosia

Duża Sala

 
75 min

Ashtanga II

Gabi

Duża Sala

     
18:30
75 min

Ashtanga II

Gabi

Duża Sala

 
90 min

Ashtanga II/III

Przemek

Duża Sala

       
19:30  
75 min

Kurs jogi dla Początkujących

Małgosia

Duża Sala

Kurs

 
75 min

Kurs jogi dla Początkujących

Małgosia

Duża Sala

Kurs

     
20:00
60 min

Oddech, Relaks, Medytacja

Aga

Mała Sala

           
60 min

Oddech, Relaks, Medytacja ONLINE

Aga Online

Online

← →

NOWE ZASADY ORGANIZACJI ZAJĘĆ STACJONARNYCH

 1. W zajęciach mogą uczestniczyć jedynie osoby zdrowe, bez objawów infekcji oraz które nie miały w ostatnich 14 dni kontaktu z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

 2. Pracownicy szkoły mają prawo poprosić o niezwłoczne opuszczenie lokalu szkoły, osobę, która swoją obecnością lub zachowaniem może sprowadzać potencjalne niebezpieczeństwo epidemiologiczne dla siebie lub innych osób.

 3. Na wszystkie zajęcia obowiązują limity uczestników. Maksymalna ilość uczestników na zajęciach określona jest dla poszczególnych zajęć w naszej Strefie Klienta: 15 osób na placu Zbawiciela oraz 12 osób na Śniadeckich. Bardzo Was prosimy o przemyślane zapisy, aby nie blokować miejsc innym uczniom, jeżeli nie możecie sami skorzystać z zajęć. W przypadku braku miejsc, decyduje kolejność zapisów. Zapisu można dokonać przez Strefę Klienta lub w recepcji szkoły. Jeżeli uczennica/uczeń nie pojawi się w szkole na 5 minut przed rozpoczeciem zajęć, jej/jego rezerwacja jest anulowana. 

 4. Obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust na terenie szkoły z wyłączeniem czasu praktyki oraz zajęcia miejsca siedzącego w kawiarni.

 5. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

 6. Podczas przebywania w szkole zalecane jest zachowanie 1,5 metrów odległości od innych osób.

 7. Zalecamy, aby w szatni przebywały jednocześnie tylko 4 osoby. Aby uniknąć kumulacji, sprawne przebieranie się oraz niezwłoczne przechodzenie do części wspólnej lub na zajęcia. Jeżeli macie taką możliwość, przyjdźcie w stroju do ćwiczeń, aby zminimalizować czas przebywania w szatni.

 8. Przy stanowisku recepcji może przebywać jednocześnie tylko jedna osoba. Aby uniknąć tworzenia się kolejek, zachęcamy do dokonywania płatności przez naszą Strefę Klienta.

 9. Szkoła będzie codziennie sprzątana, a łazienki i powierzchnie takie jak blat recepcji, klamki, uchwyty szafek itp. będą dezynfekowane przed i pomiędzy każdymi zajęciami. Pomiędzy zajęciami sale będą wietrzone.

 10. Przy recepcji, wejściu do sali, oraz w toaletach będą dostępne płyny do dezynfekcji rąk.

 11. Szkolne maty oraz inne pomoce są tymczasowo wyłączone z użytku. Każdy uczestnik zajęć jest zobowiązany do korzystania z własnej maty.

 12. Prysznice i suszarki są tymczasowo wyłączone z użytku.

 13. Nauczyciele będą udzielali korekt słownych, a manualne jedynie na wyraźne życzenie studenta.

 14. Uczestnicy zajęć są zobowiązani do niezwłocznego poinformowania szkoły o zauważonych u siebie objawach wskazujących na zakażenie COVID-19.